• Kategorie
  • Parametry
  • MYJKI CIŚNIENIOWE

Sprawdź najlepsze myjki ciśnieniowe

Myjka ciśnieniowa, to urządzenie, którego działanie opiera się na umieszczonej w środku pompie, które generuje natrysk wody pod wysokim ciśnieniem. W rezultacie możliwe staje się czyszczenie różnego rodzaju powierzchni, nawet jeśli dostęp do nich bywa utrudniony. Do właściwego działania tego rodzaju urządzeń niezbędne jest zasilanie oraz dostęp do wody. Najlepsze myjki ciśnieniowe można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego Xtools.pl. Nasze urządzenia z powodzeniem wykorzystać można między innymi do mycia samochodu, czyszczenia elewacji lub czyszczenia kostki brukowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą myjek ciśnieniowych oraz akcesoriów do myjek ciśnieniowych.

Sprawdzone myjki ciśnieniowe Makita i wiele więcej

W naszej ofercie znaleźć można między innymi sprawdzone myjki ciśnieniowe Makita. Doskonale nadają się one do użytku profesjonalnego lub przemysłowego. Urządzenie posiada pompę trzytłokową z tłokami z pokryciem ceramicznym, bezobsługowy, solidny silnik asynchroniczny – bezszczotkowy, zbiornik na detergent oraz wymienny filtr wlotowy wody. Polecamy również myjki Karcher i Blaupunkt. Myjka jest bardzo uniwersalnym urządzeniem. Oprócz zastosowania w zakładach przemysłowych i warsztatach do czyszczenia dużych powierzchni, sprzęt z powodzeniem wykorzystać można także w warunkach domowych. Oprócz mycia pojazdu, wyczyści również sprzęt ogrodniczy, posadzkę, a przy zastosowaniu odpowiedniej końcówki również okna.

Najlepsze myjki ciśnieniowe, oferowane przez sklep internetowy Xtools.pl, charakteryzują się świetną jakością i doskonałymi parametrami. To najlepszy wybór dla wszystkich Klientów ceniących sobie przede wszystkim niezawodność, praktyczność i wygodę. Myjki są również bardzo wydajne. Każdą pracę za ich pomocą można wykonać w sposób szybki i komfortowy.

Akcesoria do myjek ciśnieniowych

Akcesoria do myjek ciśnieniowych doskonale sprawdzą się w celu utrzymania nienagannej czystości. W ofercie sklepu internetowego Xtools.pl, znajduje się między innymi wysokiej klasy parownica, która dobrze sprawdza się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Wydatek pary może być regulowany w zależności od stopnia zabrudzenia. Dodatkowo urządzenie jest w pełni bezpieczne dzięki zastosowaniu blokady chroniącej przed przypadkowym naciśnięciem pistoletu parowego. To bardzo istotne jeśli urządzenie wykorzystywane jest w miejscu, w którym znajdują się dzieci.

W celu utrzymania okien w perfekcyjnym stanie, warto wykorzystać profesjonalną myjkę do okien. Za jej pomocą czyszczenie będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. Myjka posiada pojemną baterię oraz łatwy do opróżnienia zbiornik na brudną wodę. 

Xtools.pl proponuje również szereg innych akcesoriów, takich jak wąż przedłużający do myjki ciśnieniowej o długości 20 metrów, szczotka do myjki ciśnieniowej, za pomocą której można przeprowadzić czyszczenie tarasu lub szczotka rotacyjna do myjki ciśnieniowej.

Zapraszamy do zapoznania z wszystkimi naszymi produktami, dostępnymi w ofercie sklepu. Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny tylko u nas. Myjka ciśnieniowa to najlepszy i najszybszy sposób na utrzymanie idealnej czystości.