• Kategorie
  • Parametry
  • POMPY DO WODY

Pompy wodne do czystej i brudnej wody

Pompa wodna to produkt służący do przepompowywania czystej lub brudnej wody, którego parametry powinny zostać dobrane w zależności od czystości oraz poziomu lustra wody. Pompy możemy zastosować zarówno do wypompowania wody z zalanych powierzchni, czy pomieszczeń, jak i do oczek wodnych, czy fontann w ogrodzie. W ofercie sklepu internetowego Xtools.pl znajdziecie Państwo najlepsze pompy wodne zanurzeniowe, ale i pompy pozostałych typów. Dysponujemy produktami uznanych i cenionych marek, takich jak: Makita, Omnigena, czy Blaupunkt. Proponowany sprzęt wyróżnia wysoka jakość oraz sprawność funkcjonowania. Produkty przeznaczone są do profesjonalnego i hobbystycznego użytkowania. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze specyfikacją wybranych pozycji oraz kontaktu z Xtools.pl w celu złożenia zamówienia!

Wysokiej jakości pompy hydroforowe

Działki rekreacyjne nie zawsze posiadają dostęp do publicznej wody pitnej.  Proponujemy Państwu wybór wysokiej jakości pomp hydroforowych dostępnych w ofercie sklepu Xtools.pl! Doskonała pod wieloma względami jest pompa hydroforowa Omnigena WZ 750, która posiada m.in. wbudowany zawór zwrotny i jest wysoce bezawaryjna. Została wyposażona w wytrzymałe wirniki wykonane z mosiądzu oraz jest energooszczędna.

Proponujemy również sprawdzone pompy wodne głębinowe, które umożliwią czerpanie zimnej i czystej wody z przygotowanego odwiertu. Pozycją godną uwagi jest z pewnością pompa głębinowa Omnigena SKM 100, ponieważ może być stosowana w przypadku lustra wodnego znajdującego się poniżej 8 m. To idealna propozycja dla małych gospodarstw, domów jednorodzinnych oraz działek rekreacyjnych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również pompę głębinową Omnigena EVJ 1,8-50-0,5, dla której producent określił maksymalne podnoszenie na wysokość 50 m. Produkt ten posiada sprawdzoną konstrukcję, czyli hydraulikę śrubową. Jest ona dodatkowo zintegrowana z silnikiem.

Najlepsze pompy wodne zanurzeniowe

W ofercie sklepu internetowego Xtools.pl posiadamy wiele sprawdzonych produktów, wśród których należy wymienić pompy wodne do brudnej wody. Przykładem tego typu produktu jest pompa zanurzeniowa marki Makita PF0410, która może być stosowana w zbiornikach wodnych posiadających zanieczyszczenia o średnicy do 35 mm. To niezwykle uniwersalna pozycja, która sprawdzi się w rolnictwie, firmie budowlanej oraz w przydomowym ogródku. Sprawdzoną pozycją jest również pompa zatapialna Omnigena WQ 180F, którą można wykorzystać do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, czy pompowania ścieków.

Posiadamy w naszym asortymencie również pompy wodne do czystej wody, a także liczne akcesoria. To między innymi: wąż tłoczony parciany z dwoma złączkami, wąż ssący, podstawa pod abisynkę, pompa ręczna, uszczelka do abisynki, pływakowy sterownik, wąż tłoczony gumowy i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem pomp wodnych i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.