• Kategorie
  • Parametry
  • SPRĘŻARKI/KOMPRESORY

Wysokiej jakości sprężarki bezolejowe do zadań specjalnych

Zastosowanie kompresorów jest bardzo szerokie. Doskonale sprawdzają się między innymi w specjalistycznych warsztatach, do testowania szczelności instalacji, w laboratoriach, przy testowaniu jakości produktów. Dzięki urządzeniu możliwe jest podanie powietrza pod dużym ciśnieniem. Jego zakres zależy od konkretnego modelu i typu zastosowanej pompy. W ofercie sklepu internetowego Xtools.pl, dostępne są zarówno kompresory olejowe, jak i bezolejowe. W urządzeniach pierwszego typu w celu zminimalizowania tarcia, sprężarka została wyposażona w tłoki smarowane olejem. Tego typu urządzenia cechuje duża wydajność, dlatego kompresory olejowe znajdują szerokie zastosowanie w specjalistycznych warsztatach AUTO-MOTO, lakierniach, przy pracach budowlanych. Kompresory bezolejowe zostały wyposażone w tłoki, które charakteryzują się niskim współczynnikiem tarcia. Z tego powodu nie wymagają smarowania olejem. Idealnie sprawdzają się na przykład w przemyśle farmaceutycznym lub chemicznym. Dobrze spełniają swoją rolę również w przydomowych warsztatach, zwłaszcza wersje wyciszone, między innymi do: przedmuchu, czyszczenia rowerów, pompowania kół samochodowych, czy sprzętu hobby. 

Najczęściej kupowane modele, to PRZENOŚNY KOMPRESOR BEZOLEJOWY 5L 10BAR STANLEY AIR-BOSS, czy KOMPRESOR BEZOLEJOWY 6L 8 BAR WYCISZONY FATMAX N/STF 564. 

Wysokiej jakości sprężarki bezolejowe, dostępne w ofercie naszego sklepu, stanowią najlepszy wybór dla każdego.

Szeroki wybór kompresorów olejowych 50l z asortymentu sklepu Xtools.pl

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór kompresorów olejowych 50l, które świetnie sprawdzą się w przypadku najróżniejszych zastosowań. To między innymi kompresor FATMAX 50L 10 BAR 3KM, który charakteryzuje się bardzo wysoką niezawodnością oraz dużą wydajnością. Konstrukcja kompresora umożliwia łatwy transport oraz zapewnia dużą stabilność. Dodatkowo istnieje możliwość doboru wyposażenia uzupełniającego, między innymi szerokiej gamy akcesoriów i narzędzi pneumatycznych. Do zastosowań gospodarsko-garażowych idealnie sprawdzi się kompresor olejowy DWUTŁOKOWY AIRPRESS TYP V 50L HL 425-50. Urządzenie jest wydajne, trwałe i proste w obsłudze. 

Najlepsze kompresory olejowe 24l dostępne  na rynku

Dla wszystkich osób poszukujących sprawdzonych i wydajnych rozwiązań, polecamy najlepsze kompresory olejowe 24l. W naszej ofercie znaleźć można kompresor olejowy AIRPRESS 24L HL 150-24 o ciśnieniu maksymalnym 8 bar. Zastosowanie znajdzie głównie w przydomowym gospodarstwie lub garażu. Umieszczone manometry oraz szybkozłącza pneumatyczne, zwiększają komfort pracy. Polecamy również kompresor olejowy FATMAX 24L 2KM 8BAR. Urządzenie jest kompaktowe, ale bardzo silne. Dla łatwego transportu zastosowano w nim praktyczny, gumowy uchwyt, a także większe koła. Kompresor jest bardzo wydajny, natomiast podczas swojej pracy zachowuje odpowiednią stabilność. Dodatkowo regulator ciśnienia posiada innowacyjny mechanizm nastawczy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie produkt, który w pełni zaspokoi jego oczekiwania. Gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów oraz dużą wydajność, praktyczność i trwałość naszego sprzętu

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.