• Kategorie
  • Parametry
  • AKCESORIA SAMOCHODOWE

Szeroki wybór akcesoriów samochodowych do aut różnego typu

Dla zagorzałych fanów motoryzacji i dla tych, którzy akcesoria i części do samochodu kupują tylko kiedy jest to konieczne. Łatwo i szybko zrealizujemy zakupy takich akcesoriów, jak na przykład linki holownicze i wielu innych. 

Gdy lubisz nie wychodzić z garażu...

Kiedy Twój przydomowy garaż staje się małym warsztatem pracującym o różnych porach dnia i nocy, a składanie kolejnych pojazdów, ich naprawa i renowacja stanowią Twoją prawdziwą pasję, koniecznie musisz zwrócić uwagę na szereg akcesoriów pozwalających z łatwością „podziwiać” podwozie. Do wszystkich zakamarków znajdujących się pod spodem auta z pewnością dotrzesz wybierając jedną z oferowanych leżanek najwyższej jakości. To odporne na smar i inne płyny eksploatacyjne wyposażenie dodatkowe, zdecydowanie jest warte uwagi ze strony majsterkowiczów i hobbystów – lubiących porządek w swoim warsztacie. Zarówno leżanki, jak i podstawki pod samochód warto mieć we własnym garażu, nawet jeżeli nie jesteśmy profesjonalnymi mechanikami samochodowymi. 

Moc gadżetów – szeroki wybór akcesoriów samochodowych w nowoczesnym wydaniu

Nie każdy lubuje się w intensywnym leżakowaniu pod autem. Dobry kierowca powinien posiadać różnego rodzaju akcesoria dodatkowe na wyposażeniu własnego auta, aby mógł przestrzegać obowiązujących przepisów i czuć się bezpiecznie. Trudno wyobrazić sobie bezpieczną jazdę bez dodatkowego wyposażenia, jakim są zapasowe żarówki samochodowe. Oprócz typowych części eksploatacyjnych, na pewno warto zaopatrzyć się także w takie przyrządy, które chociaż nie są potrzebne na co dzień, ratują w trudnych sytuacjach. Może to być praktyczny uchwyt na telefon, trójkąt ostrzegawczy, albo wysokiej jakości, solidne linki holownicze do samochodów jako obowiązkowe elementy wyposażenia auta najlepiej zawsze mieć w bagażniku. Gniazdo zapalniczki może posłużyć jako wejście dla ładowarki do telefonów z portami USB. A ścierki z mikrofibry i inne drobiazgi, takie jak skrobaczki do szyb, za niewielkie kwoty, pomogą uporać się z kaprysami pogody. Na trudne warunki atmosferyczne najlepiej przygotować się wyposażając auto w sprawdzone wycieraczki samochodowe. 

Na zdrowie

Abstrahując od obowiązujących przepisów, przede wszystkim dla własnego poczucia bezpieczeństwa, spokoju i komfortu porządnie wyposażona samochodowa apteczka to podstawa. W chwili wypadku trudno zebrać myśli. Zdarza się, że właśnie wówczas trudno nam przywołać podstawowe informacje. Na zewnętrznym opakowaniu apteczki znajdują się najistotniejsze numery kontaktowe do miejsc, w których można uzyskać pomoc. W zależności od potrzeb szybko wybierzemy numer na pogotowie ratunkowe, na policję lub do straży pożarnej. Szeroki wybór akcesoriów samochodowych w sklepie Xtools.pl pozwoli przygotować się na wszelkie okoliczności. Każdy zmotoryzowany na pewno to doceni i wybierze wśród dostępnych produktów coś dla siebie.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.