Od wielu lat działam w branży budowlanej. Pracę rozpocząłem w 1996 roku w polskiej hurtowni oferującej nowoczesne materiały do systemów budownictwa szkieletowego, lekkiej zabudowy z płyt g-k oraz pokrycia dachowe. 

Budowanie od zawsze było moją pasją, a miłość i szacunek do narzędzi przekazał mi mój dziadek, ojciec oraz starszy brat. Dziadek ze strony mamy był sztygarem na kopalni, dziadek ze strony taty stolarzem. W mojej krwi i w moim DNA od zawsze były, są i będą praca, narzędzia oraz ogromny szacunek do pracy i talentu ludzi, którzy potrafią korzystać z narzędzi i dostarczają dzięki temu innym radość i satysfakcję z życia.

Mam doświadczenie w branży dekoracyjnej: farby, płytki ceramiczne. Renoma oraz wysoka znajomość takich marek, jak DULUX, czy OPOCZNO, to między innymi zasługa moich działań w latach 2000-2007.

Kilka lat spędziłem na dachach płaskich pracując na inwestycjach prowadzonych przez firmę KINGSPAN. Poznałem wymogi zarówno wykonawców, jak i inwestorów, a także inspektorów nadzoru, czy dozoru technicznego.

Dołączając do składu ekipy lidera polskiej branży narzędziowej, GRUPY TOPEX, właściciela takich marek, jak: NEO, GRAPHITE, GRAPHITE PRO, TOPEX, VERTO byłem odpowiedzialny za wprowadzenie ponad 2000 nowych produktów. Zarządzałem ponad 6000 produktami. W całej dotychczasowej pracy odpowiadałem łącznie za ponad 10000 produktów i ponad 26 różnych marek. 

Dzisiaj w moim sklepie Xtools.pl oferuję sprawdzone rozwiązania najlepszych marek elektronarzędziowych i narzędzi ręcznych oraz produktów technicznych. Zawsze służę pomocą i informacją. Chcę się dołożyć do naszej wspólnej wielkiej budowy. Zorganizowanie i zaproponowanie najlepszych rozwiązań bierzemy na siebie. Problem masz z głowy, robota jest zrobiona i można spokojnie na koniec powiedzieć, że jest "Po Temacie." 

Xtools.pl i Po Temacie.