Jest jakość i wybór, to jest gwarancja, że nasza praca przyniesie zamierzony efekt. Dzisiaj mamy dostęp do wielu bardzo różnych ofert, ale nie zawsze oferowane produkty są sprawdzone pod kątem jakości, trwałości, stabilności działania, czy możliwości stopniowego kompletowania ich w sprawnie działające kombo narzędzia do zadań specjalnych.

Xtools.pl oferuje zarówno pojedyncze produkty, ciekawie dobrane zestawy, czy pakiety specjalne w atrakcyjnych cenach PROMO. Dostępne są większe urządzenia, do których można dobierać asortyment uzupełniający, jak np. szlifierki z zasilaniem akumulatorowym, torby, walizki, pokrowce, tarcze, ładowarki, wymienne elementy, jak uchwyty, osłony i pozostały osprzęt.

Systemy ONE AKU, to dzisiaj standard na budowie, w firmie wykonawczej, czy we własnym warsztacie. Zacznij od tzw. bazówki z akumulatorem i dalej buduj swój system elektronarzędzi potrzebnych na budowie i w warsztatcie. 

Precyzyjne nasadki, komplety kluczy nasadowych, komplety kluczy płaskooczkowych, oświetlenie stanowisk pracy, produkty z grupy BHP, to bardzo ważne i niezbędne pozycje u każdego mechanika i wykonawcy.

Poznaj ofertę Xtools.pl 

Tylko najlepsze narzędzia i produkty techniczne.