• Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia wielofunkcyjne

Szeroki wybór narzędzi wielofunkcyjnych spełni Twoje oczekiwania

Szereg złożonych prac remontowych przed Tobą? Świetnie trafiłeś! Dokuczają Ci plączące się kable od różnych urządzeń zajmujących zbyt wiele miejsca? W dodatku wraz z zakupem każdego kolejnego z nich chudnie twój portfel? Postaw na narzędzia wielofunkcyjne. Oszczędzą nie tylko pieniądze, ale także miejsce, czas i konieczność zapoznawania się z obsługą kilku innych z osobna. Pomyśl tylko…

Co potrafią narzędzia wielofunkcyjne z akcesoriami?

Tak: akcesoria są niezbędne, aby narzędzie wielofunkcyjne otrzymało w pełni zasłużenie swoje miano. To od przeznaczenia dołączonych akcesoriów zależy ostateczny potencjał konkretnego urządzenia. Od tak konkretnych jak brzeszczot, po tak niepozorne, jak papiery szlifierskie. Dzięki tego typu narzędziu opracujesz elementy drewniane, wyciągniesz dawno wbite gwoździe, usuniesz fugi, które są do wymiany i wykonasz wiele, wiele innych pożytecznych czynności. Dużym atutem narzędzi wielofunkcyjnych MAKITA i innych renomowanych marek jest możliwość łatwej wymiany akcesoriów bez konieczności używania do tego dodatkowych narzędzi. Oprócz wymienionych powyżej możliwości urządzenia tego typu są na tyle uniwersalne, że wkrótce zaskoczy Cię jak wiele jeszcze ich posiadają. Możliwości narzędzi wielofunkcyjnych w zasadzie nigdy nie ograniczają się do tych wymienionych bezpośrednio w instrukcji ich obsługi. To idealny prezent dla kreatywnych majsterkowiczów – oni już znajdą dla tego sprzętu całkiem nieoczekiwane pole do popisu. 

Narzędzia wielofunkcyjne BOSCH

BOSCH to jeden z liderów na rynku elektronarzędzi. Prym wiedzie także w dziedzinie narzędzi wielofunkcyjnych. Godne uwagi jest urządzenie tej marki ważące zaledwie półtora kilograma. Fabrycznie zapakowane w poręczny neseser razem z dołączonymi do niego akcesoriami. Jak na narzędzie z najwyższej półki przystało – posiada ich znaczną liczbę. Aż dwie płyty szlifierskie, komplet papierów ściernych oraz dziewięć rożnych brzeszczotów. Model ten jest niezwykle uniwersalny, mobilny i użyteczny. Narzędzia wielofunkcyjne BOSCH występują także w nieco mniej rozbudowanych wersjach. Te ostatnie także zasługują na zainteresowanie, ponieważ czasami zbyt złożone urządzenie nie jest nam potrzebne. Lepiej w końcu zainwestować w coś, co wyczerpuje nasze oczekiwania niż dopłacać za produkt stanowiący czasami klasyczny „przerost formy nad treścią”. Projektanci urządzeń w BOSCH doskonale o tym wiedzą, dlatego przygotowali różne warianty urządzeń wielofunkcyjnych. 

Narzędzia wielofunkcyjne MAKITA 

Konkurencję dla marki BOSCH stanowi MAKITA. Nie posiada co prawda aż tylu opcji jeżeli chodzi o liczbę wymiennych końcówek. Są one jednak zdecydowanie inne i dają szereg zupełnie innych możliwości ich wykorzystania. Ponadto najdroższa wersja narzędzia tego typu wciąż kusi niższą ceną, niż wspomniany atrakcyjny model od BOSCH’a. Na który się zdecydować? Każdy musi wybrać sam. Wystarczy dokładnie zapoznać się z ich opisami.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.