• Kategorie
  • Szukaj
  • OGRÓD i GOSPODARSTWO

Najlepsze narzędzia renomowanych producentów do prac w domu i ogrodzie

Pragnąc stworzyć piękny ogród potrzebny jest plan, czas, rośliny i narzędzia ogrodnicze, które znacząco ułatwiają wykonywanie tych zadań. Prace te warto wykonać wybierając sprawdzone narzędzia renomowanych producentów do prac w domu i ogrodzie. W ofercie sklepu internetowego Xtools.pl przygotowano dla Państwa wiele pozycji, obejmujących między innymi: sekatory, pompy do wody, grabie, łopaty, szpadle, siekiery, kosy, worki, kompostowniki czy doniczki. To tylko część propozycji, które powinny znaleźć się w schowku każdego hobbysty ogrodniczego, czy w gospodarstwie domowym. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z wybranymi pozycjami, jak i dostępnym asortymentem sklepu Xtools.pl! Z nami zawsze profesjonalnie zadbasz o swoje otoczenie!

Szeroki wybór sprawdzonych narzędzi do prac domowych

W ofercie naszego sklepu internetowego Xtools.pl znajdziecie Państwo wiele sprawdzonych produktów, wśród których dostępny jest szeroki wybór narzędzie do prac domowych. Każde porządki z pewnością będzie łatwiej wykonać, gdy użyje się mocnych worków. Nasz asortyment obejmuje worki wykonane z różnych materiałów, ale i o zróżnicowanych pojemnościach. Polecamy Państwu worki budowlane o pojemności 240 l, mocne worki na gruz o pojemności 120 l w kolorze niebieskim, a także worki typu big-bag. Oferta ta obejmuje również worki ułatwiające recykling surowców wtórnych. Sprawdź na Xtools.pl dostępne żółte, brązowe, zielone i niebieskie worki o pojemności 120 l.

Konewka to produkt, który z pewnością przyda się w niejednym domu do podlewania roślin. Bez względu na to, czy posiadacie Państwo rośliny ozdobne, zioła w doniczkach, a może krzewy ozdobne w donicach - każda z nich wymaga regularnego podlewania. Dostępne konewki zostały wykonane z różnych materiałów, jednak dominuje stal i plastik. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie i dobrą trwałość wybranego produktu. Nasze produkty dostępne są w pojemnościach od 800 ml do 12 l. Pozostaje Państwu wybrać tylko kolor konewki oraz typ wylewki. Wnuki plus konewka równa się doskonała zabawa. 

Wysokiej jakości narzędzia ogrodowe dla hobbystów i profesjonalistów

Sklep internetowy Xtools.pl oferuje swoim klientom wysokiej jakości narzędzia ogrodowe, wielu cenionych i sprawdzonych marek. Wśród nich należy z pewnością wymienić marki: Makita, Fiskars, Cellfast, Karcher, Prosperplast, czy YATO. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie odpowiedni produkt dla siebie.

Asortyment narzędzi ręcznych ogrodowych obejmuje kilka typów narzędzi, takich jak: nożyce do gałęzi, nożyce do trawy, sekatory ręczne oraz nożyce do żywopłotu. Wśród wymienionych produktów dostępne są również nożyce uniwersalne Fingerloop marki Fiskars FS-1001533, wyróżniające się ergonomiczną budową oraz wysokiej jakości ostrzem ze stali nierdzewnej. Atutem jest unikalny mechanizm dźwigniowy oraz zintegrowanie rączki z ostrzem. Dzięki temu produkt ten z łatwością przetnie kwiaty, karton, drut, wąż PCV, a nawet cienką blachę. To nożyce do zadań specjalnych!

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.