• Kategorie
  • Szukaj
  • PIŁY SZABLASTE

Pilarki szablowe z silnikami o różnych mocach do wyboru do koloru

Tego typu urządzenia nie wprawiają w romantyczny nastrój? Zawsze oznaczają większą robotę do wykonania, pył, hałas i spore zamieszanie. A może przekornie warto spróbować obalić ten mit. Efekty pracy przy ich użyciu mogą wzbudzić podziw u niejednej kobiety. Piły szablaste, czy tarczowe potrafią pomóc wykonać kawał dobrej roboty, która zostanie z pewnością doceniona albo zainspiruje do zasłużonego odpoczynku. Zatem – do dzieła! A gdyby było jeszcze za mało klimatycznie, warto również sięgnąć dla uzyskania lepszego wrażenia po nasze szlifierki do tynków. Efekty ich działania, czyli super gładkie tynki, mają duże szanse okazać się nad wyraz zniewalające! Czy tak będzie na pewno? Przekonaj się sam…

Elektryczne piły GRAPHITE sprawdzą się nawet w wysokiej temperaturze roboczej

Piły elektryczne z naszego asortymentu to sprzęt z najwyższej półki. Z łatwością uporają się z drewnem, jak i z metalem, a twardość przecinanego tworzywa praktycznie nie gra tutaj roli. Piła marki GRAPHITE, to niemalże prawdziwa torpeda! Szczególnie, że działa bez zarzutu nawet w wyższych temperaturach, co zawdzięcza stopowi aluminium z jakiego powstała jej obudowa przekładni. Piły szablaste elektryczne dostępne na Xtools.pl są wykonane zgodnie z normami określonymi przez Unię Europejską. Dzięki stosownym materiałom otaczającym ich rękojeści nie wyślizgują się z rąk podczas pracy. W przypadku tego rodzaju urządzeń jest to bardzo ważna cecha, która poprawia bezpieczeństwo i wygodę pracy. Solidne, twarde i wytrzymałe narzędzia dobrze sprawdzają się w pracy przy wymagających obciążeniach, w związku z czym posłużą długie lata. I takie właśnie są piły szablaste elektryczne z naszej oferty. 

W jakiej pozycji ustawisz jej stopę? MAKITA – najlepsza wśród pił szablastych czeka na Ciebie

Piła szablasta MAKITA jest zarazem masywna i delikatna. Trudno będzie ją złamać lub uszkodzić w inny sposób. Jednocześnie tnie bardzo precyzyjnie dbając o materiały, z którymi ma styczność. Posiada wiele funkcji dotyczących bezpośrednio cięcia, a oprócz tego – regulowaną stopę, którą ustawić można aż w pięciu różnych pozycjach. Specjalne pokrętło daje kontrolę nad tempem pracy oraz prędkością skoków. Jeżeli chodzi o piły szablaste zasilane prądem – ten produkt to po prostu najwyższa liga. 

Szlifierki do tynków i innych powierzchni

Staromodny papier ścierny na pewno wciąż tu i ówdzie się przyda. Szczególnie w zakamarkach lub w przypadku niewielkich, nieregularnych powierzchni. Tam jednak, gdzie mamy do czynienia ze ścianą – o wiele lepiej sprawdzi się nowoczesna szlifierka. Nawet, jeżeli według nazwy przeznaczona jest do wygładzania powierzchni otynkowanych, to nie ogranicza się jedynie do tego jednego zadania. Kiedy znudzi nam się to, co mamy na ścianie, czyli farba lub tapeta – właśnie przy pomocy szlifierki do tynków szybciej poradzimy sobie z usunięciem starej warstwy przed nałożeniem świeżej. Dobra współczesna szlifierka nie generuje pyłu na zewnątrz i nie wymaga współpracy z odkurzaczem. Po prostu elementami jej fabrycznego wyposażenia są pojemnik na pył i specjalny, zintegrowany system odsysania. A różne kąty i pozostałe miejsca gdzie nie dotrzesz szlifierką? Z łatwością opracujesz je poczciwym szmerglem. 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.