• Kategorie
  • Parametry
  • PODSTAWKI

Profesjonalne podpórki pod samochód, to absolutna podstawa

Nie tylko w świecie motoryzacji dobrze jest mieć sprawne hamulce. Jeżeli jednak zdarza się, że samochód albo inny pojazd odmawia posłuszeństwa, to wystarczy zablokować jego koła specjalnymi klinami. Te niedrogie akcesoria pomagają zaoszczędzić wiele stresu oraz nieprzyjemnych w skutkach konsekwencji dla samego auta oraz dla zdrowia. Kliny pod koła pojazdów przydadzą się w różnych sytuacjach – począwszy od zmiany koła, po sytuacje, w których unieruchomiony pojazd wymagający naprawy, niespodziewanie może się stoczyć po stromej jezdni, czy drodze. 

Kliny pod koła w różnych kolorach – zawsze podczas naprawy

Podczas naprawy auta podpórki bez problemu utrzymają pojazd w miejscu. Na każdej pochyłej powierzchni, podczas naprawy i po prostu zawsze wtedy kiedy auto jest na luzie. Wykonane z polipropylenu oraz z tarnamidu, tworzyw o bardzo wysokiej wytrzymałości, kliny pod koła samochodowe występują w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych: żółtej, zielonej, pomarańczowej i niebieskiej. Oferowane kliny pod koła w różnych kolorach są także bardzo stabilne. Dzięki szpikulcom wysuwanym po ich spodniej stronie dodatkowo trzymają się podłoża i pewniej unieruchamiają pojazd. Są jednocześnie lekkie i niewielkie – ich długość to zaledwie 21 centymetrów, a szerokość – 10 centymetrów. Łatwo zmieszczą się w bagażniku i nie będą blokować miejsca potrzebnego na inne istotne rzeczy. 

Podpórki pod auto dla profesjonalistów

Podpórki pod samochód, to element wyposażenia warsztatu, który wymaga fachowości w posługiwaniu się nim. Takie podstawki pod samochód należy stosować ze szczególną starannością i zachowaniem zasad bezpieczeństwa, aby nie narazić się na potencjalny wypadek przy pracy. Podpórki tego typu nie należą do lekkich narzędzi, jednak w ich przypadku stanowi to niewątpliwy atut. Ich wysokość to: od około 30 centymetrów do około 60 centymetrów, w związku z czym stosunkowo łatwo jest je transportować. W zależności od konkretnego modelu są w stanie udźwignąć maksymalnie od trzech do sześciu ton. Profesjonalne podpórki pod samochód to produkt raczej nie dla amatorów. Niemniej każdy, kto zajmuje się obsługą auta i lubi posiadać własne motoryzacyjne gadżety, a jego garaż jest dobrze wyposażony – także rozważy ich zakup. Te stalowe podstawki użytkowane we właściwy sposób na pewno ułatwią prowadzenie prac serwisowych. Należy jednak pamiętać, aby koniecznie zachowywać wszelkie środki ostrożności, zgodnie z instrukcją obsługi i dobrą praktyką użytkowania. 

Profesjonalne podpórki pod samochód – inne parametry

Podstawki pod samochód zazwyczaj pakowane są parami. I tak jest również w przypadku tych dostępnych na Xtools.pl. Do ich produkcji używane są najwyższej jakości i bardzo solidne profile stalowe. To mocna, solidna podstawa, która nie zawiedzie kiedy należy utrzymać auto w określonej pozycji. Podstawki są regulowane i samodzielnie można ustalać wysokość na jaką chcemy unieść pojazd.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.