• Kategorie
  • Szukaj
  • POLERKI

Polerki kątowe renomowanych producentów niezwykle różnorodne i uniwersalne

Na wysoki połysk, czy matowe? Bez względu na to jakie powierzchnie preferujesz znajdziesz tutaj sprzęt odpowiedni właśnie dla Ciebie. Wybierać można spośród różnych modeli polerek oraz szlifierko-polerek marki Makita i innych. Przeznaczone do obróbki bardzo zróżnicowanych materiałów i powierzchni od: stali, aluminium, tworzyw, przez drewno, do kamienia wesprą pracę frezarek, aby wydobyć z opracowywanych surowców to, co w nich najbardziej subtelne i szlachetne. Wszystko dzięki możliwości wysoce precyzyjnego regulowania pracy tych narzędzi. Szlifierko-polerki dla fachowców, to po prostu klasyczny „must have” w każdej pracowni. 

Dla kogo te wspaniałe polerki?

Polerki i szlifierki, podobnie jak frezarki do drewna, na pewno sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pracuje się z drewnem. Na przykład podczas renowacji mebli i innych starych przedmiotów wykonanych z tego materiału – zarówno w użytku profesjonalnym jak i w tym czysto amatorskim. Polerki występują w wielu modelach o różnych parametrach, ale także w bardzo różnych wariantach cenowych. Dzięki temu łatwo zarówno podjąć swoją pierwszą przygodę z samodzielnym szlifowaniem, choćby metodą prób i błędów w przypadku tańszego urządzenia, jak i przygodę nieco bardziej kosztowną z maszyną o bardziej złożonych funkcjach. Polerki do obróbki różnych materiałów zdecydowanie docenią osoby zajmujące się wygładzaniem powierzchni na co dzień. Oprócz amatorów-renowatorów lub rzemieślników prowadzących małe zakłady stolarskie sięgną po nie również kamieniarze oraz ci, dla których wytwarzanie i konserwacja dystyngowanych przedmiotów z metalu to prawdziwa pasja. Polerujemy, wygładzamy i dopieszczamy wszak często wyroby szlachetne i z najwyższej półki. Z wielkim pietyzmem możemy prowadzić polerki w celu tworzenia niezwykłych dzieł sztuki rzemieślniczej w naprawdę wielu zakresach. 

Szlifierko-polerki dla fachowców

Naturalnie nie tylko domowi artyści i wirtuozi w zakresie wygładzania skorzystają na jakości naszych polerek. Polerki od Xtools.pl, to po prostu znakomite narzędzia dla fachowców posługujących się nimi w codziennej, na pozór monotonnej i powtarzalnej pracy. Jednak podczas produkcji seryjnej dopracowane wykończenie ma ogromne znaczenie. I tylko prawdziwi profesjonaliści w swojej klasie cierpliwie wypolerują każdy egzemplarz schodzący choćby z warsztatowej taśmy. Jednocześnie nasze polerki kątowe renomowanych producentów, to narzędzia bardzo solidne. Na przykład polerka marki Graphite posiada aż trzyletnią bazową gwarancję, którą opcjonalnie przedłużyć można o dodatkowe dwa lata. 

Polerki – ergonomiczne i dokładne

Narzędzia te są nie tylko bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwo dopasowują się do dłoni, ale także polerują na wysoki połysk, pomagając w realizacji docelowych prac lakierniczych i renowacyjnych. Praktycznie wszystkie spośród nich posiadają szereg wymiennych nakładek, dzięki czemu za każdym razem kiedy potrzebujecie coś wygładzić – zrobicie to perfekcyjnie!

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.