• Kategorie
  • Parametry
  • TORBY MONTERSKIE

Torby, plecaki i pasy monterskie dla fachowców w swojej klasie

Na narzędzia, na gwoździe, na telefon – torby monterskie najnowszej generacji, wytrzymałe i solidne na Xtools.pl. Każdy szanujący się profesjonalista doceni wygodę naszych pasów, kieszeni i toreb monterskich. Xtools.pl gwarantuje wyroby najwyższej jakości, również w tej kategorii. Bez względu na to, czy chodzi o codzienne zmaganie się z młotkiem, wiertarką, czy też kompletem kluczy i wkrętaków, tutaj na wszystko znajdzie się miejsce. A jeżeli początkowo potrzeba jedynie umieścić w bezpiecznym i wygodnym miejscu telefon komórkowy – wystarczy umocować odpowiednią kieszeń do pasa. Gdyby zabrakło miejsca na inne istotne gadżety zawsze można dokupić odpowiednią, mocną i wytrzymałą, kieszeń. 

Szeroki wybór toreb monterskich na Xtools.pl

Pytanie tylko czy torba narzędziowa ma być dokupiona osobno, czy też już z odpowiednią zawartością. Czy szukamy czegoś nowoczesnego, czy też pozostajemy w tej kwestii wierni klasyce. W stałej ofercie Xtools.pl znajdują się bardzo różnorodne modele i z pewnością łatwo będzie wybrać ten jedyny. Dla tych, którzy nie lubią żmudnego kompletowania ciekawą propozycją będzie zapakowana już w stosowną torbę wiertarko-wkrętarka z akumulatorem, latarką oraz ładowarką w komplecie. Dla tych, którzy z pietyzmem dobierają każdą śrubkę, za każdym razem pojedyncze wiertło oraz inne akcesoria – polecamy torby w różnych rozmiarach i kształtach. Wytrzymałe torby narzędziowe do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach posiadają naturalnie określone funkcje. Łatwo znaleźć można zatem specjalistyczne torby na elektronarzędzia albo na narzędzia tradycyjne. Różna wielkość, pojemność oraz kolory z pewnością ułatwią dobór wygodnej torby z zachowaniem wymaganych norm. A w szczególnych okolicznościach przyda się torba w zestawie z wygodnym taboretem pod którym można ją umieścić. Taki zestaw oszczędzi bez wątpienia chociaż trochę niepotrzebnego kucania i czołgania się w miejscu pracy. Oprócz typowych toreb warto postawić także na plecaki i pasy monterskie dla fachowców, które oszczędzą kręgosłup i nierzadko – uwolnią także zajęte nieustająco ręce. 

Plecaki dla wybranych

Na plecak można zdecydować się szczególnie wówczas, kiedy zasadniczo pełni on tę samą funkcję co torba, ale podczas przenoszenia zależy nam na swobodzie ruchu i wolnych rękach. Jeżeli w trakcie pracy wystarczy postawić go obok siebie, to ze względu na łatwy transport właśnie plecak będzie idealnym wyborem. Każdy kto pracuje z narzędziami wie jednak, że bywają sytuacje, kiedy ani plecak ani typowa torba po prostu się nie sprawdzą. Wtedy polecamy pasy monterskie, kabury, czy kamizelki wyposażone w praktyczne uchwyty i kieszenie.

Plecaki i pasy monterskie dla fachowców

Posiadanie plecaka lub torby przypięcia pasa nie wyklucza. Trudno jednak balansować w plecaku albo z torbą w warunkach, gdzie nie ma możliwości odstawienia lub powieszenia ich obok. Wówczas to właśnie pas zaopatrzony w odpowiednie kieszenie okazuje się najwygodniejszym i najprostszym rozwiązaniem. Na Xtools.pl wystarczy sięgnąć po praktyczny pas monterski oraz dobrać stosowne dodatki i ułatwiać sobie dzięki nim pracę każdego dnia. 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.