• Kategorie
  • Szukaj
  • URZĄDZENIA DŹWIGOWE

Urządzenia dźwigowe do warsztatu ułatwią transport w każdych warunkach

Nieodzowne, w wielu zastosowaniach transportowych, urządzenia dźwigowe ułatwiają wiele procesów, nie tylko związanych z typowymi czynnościami wykonywanymi w warsztatach samochodowych. Dzięki wciągnikom oraz wyciągarkom zakończonym masywnymi hakami można naprawdę wiele. Są jednak typowo warsztatowe modele, jak chociażby popularny warsztatowy żuraw. A co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Żuraw warsztatowy i inne sprawdzone urządzenia dźwigowe do warsztatu

Typowy żuraw do demontażu oraz montażu silników samochodowych, to podstawa w każdym szanującym się warsztacie. Trudno wyobrazić sobie auto bez silnika, a zatem żuraw stanowi bezdyskusyjnie obowiązkowy element wyposażenia takiego punktu serwisowego. Dzięki temu urządzeniu dźwigowemu, na sześciu kółkach łatwo można przewozić, wymontowywać oraz montować nawet bardzo duże silniki. Typowy żuraw charakteryzuje się udźwigiem, aż do dwóch ton. Jego ramię bardzo łatwo zablokować w pożądanej pozycji, a ponadto wyposażone jest ono w wytrzymały łańcuch z hakiem. Sprawdzone urządzenia dźwigowe do warsztatu, to także szereg innych modeli. Żuraw naturalnie ceniony jest ze względu na wygodę jego użytkowania oraz możliwość łatwego przemieszczania go po płaskich powierzchniach większości warsztatów samochodowych. Nie wszyscy jednak potrzebują urządzeń mobilnych. Istnieje kilka innych urządzeń tego typu, jak chociażby elektryczna wciągarka linowa przeznaczona do zastosowań w gospodarstwach domowych, przystosowana do mocowania do belki wspierającej. 

Urządzenia dźwigowe do warsztatu i dla branży budowlanej

Elektryczna wciągarka linowa może unieść ładunek do 600 kilogramów. Dzięki umieszczonej na długim przewodzie konsoli sterującej można posługiwać się tym urządzeniem bezpiecznie i sprawnie. Dzięki elektrycznemu silnikowi wciągarka tego typu jest łatwa w obsłudze, pozwalając łatwo przetransportować ładunek w linii pionowej. A takie zapotrzebowanie pojawia się nie tylko w warsztatach samochodowych, ale częściej nawet chociażby na terenie budowy. Sprawdzone urządzenia dźwigowe do warsztatu często powinny udźwignąć więcej niż 600 kilogramów. Oprócz żurawia istnieje szereg urządzeń stacjonarnych pozwalających na przenoszenie także poziomo różnorodnych ładunków. Takie wciągniki wyglądają zazwyczaj niepozornie, ale mają nieocenione możliwości. 

Ręczne wciągniki łańcuchowe do warsztatów

Te ręczne wciągniki mogą służyć nawet do bardzo intensywnej eksploatacji. W zależności od potrzeb i oczekiwań udźwignąć mogą jedną, dwie lub nawet trzy tony. Te urządzenia dźwigowe do warsztatu są wyjątkowo elastyczne i dopasowują się do różnych okoliczności. Wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty oraz zaświadczenia dotyczące zgodności z wytycznymi, między innymi europejskich standardów bezpieczeństwa CE. Żaden warsztat samochodowy z prawdziwego zdarzenia nie obejdzie się bez szeregu urządzeń z tej kategorii. Przedstawiciele innych branż także powinny zwrócić na nie uwagę by ułatwić sobie codzienną pracę. Wciągniki najlepszej jakości na Xtools.pl są idealne w każdej sytuacji. 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.