• Kategorie
  • Parametry
  • WARSZTATOWE

Narzędzia ręczne do warsztatu od przedłużki po szafę serwisową

Nawet najbardziej nowoczesne auta wymagają obsługi serwisowej, aby wszystko działało sprawnie, a dalsza jazda była bezpieczna. Profesjonalny warsztat nie obejdzie się bez narzędzi ręcznych do obsługi i napraw motoryzacyjnych. Optymalnym rozwiązaniem jest mobilna szafa serwisowa zawierająca pełen komplet narzędzi umieszczonych w wygodnych szufladach. Zestawy narzędziowe są umieszczane w profilowanych, wymiennych tackach dopasowanych do rozmiarów szuflad. Szafy serwisowe są wyposażone w koła z blokadą zapobiegającą przemieszczaniu, blaty wyłożone antypoślizgowymi matami, a uchwyty boczne ułatwiają utrzymanie narzędzi podczas pracy.

Profesjonalne narzędzia ręczne do warsztatu w szafach serwisowych i nie tylko 

Tego typu narzędzia mieszczą się nie tylko w szafach, które sprawdzają się w warsztacie i garażu. Ponadto oferowane są w wygodnych, poręcznych walizkach z tworzywa, dzięki czemu łatwo je transportować i przechowywać. Te niewielkie, płaskie opakowania zawierają szereg podstawowych narzędzi nie zajmują również zbyt wiele przestrzeni w bagażnikach. Profesjonalne narzędzia, m.in. zestawy kluczy płasko-oczkowych, dostępne są także w wygodnych zwijanych etui z możliwością  zawieszenia na ścianie. 

Wkrętaki, klucze do sukcesu przy każdej naprawie i inne sprawdzone narzędzia ręczne do pracy w warsztacie

Szeroka oferta narzędzi ręcznych na Xtools.pl obejmuje bogato wyposażone zestawy wkrętaków oraz kluczy płaskich i płasko-oczkowych. Tego samego typu narzędzia o pożądanych parametrach można także kupić pojedynczo. Wkrętaki, szczypce wydłużone, szczypce do rur, szczypce do opasek zaciskowych, czy łyżki do opon nie mają przed nami tajemnic. Masz wątpliwości dotyczące wyboru konkretnego modelu narzędzia jakiego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, a pomożemy przy dokonaniu wyboru. Profesjonalne narzędzia ręczne do warsztatu powinny być starannie dobierane, tak aby zarówno w komplecie, jak i w przypadku użycia pojedynczych sztuk przez profesjonalistę mogły spełniać swoje zadanie. Profesjonalne narzędzia ręczne do warsztatu w rękach mechanika-amatora przynoszą także znacznie lepsze efekty i wiele satysfakcji przy każdej samodzielnej naprawie.