• Kategorie
  • Szukaj
  • WKRĘTARKI SIECIOWE

Wiertarko-wkrętarki sieciowe znanych producentów o różnych parametrach

Zastanawiasz się jak to wszystko odkręcić? Na pewno wkręcają Cię wszyscy, którzy mówią, że te urządzenia działają tylko w jedną stronę. Wiertarko-wkrętarki mają tę cudowną zaletę, że śrubę wkręconą pochopnie w niewłaściwe miejsce dużo łatwiej i prędzej odkręcisz z ich pomocą. Poczciwe śrubokręty prawdopodobnie prędko nie wyjdą zupełnie z użytku, ale w większości przypadków z powodzeniem zastąpi je wygodna i szybka wkrętarka. Zwłaszcza wówczas, kiedy pomimo wytężenia wszystkich sił oraz mięśni śruba konsekwentnie buntuje się i jak nie chciała dać się dobrze wkręcić – tak nie chce. W dobie mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz składanych z wielu drobnych części wkrętarki sieciowe MAKITA lub marki GRAPHITE to coś, co zawsze warto mieć w domu. Tak na wszelki wypadek. 

Drobne naprawy

Czasami gdy coś się popsuje wystarczy wkręcenie jednej lub kilku wkrętów, aby jeszcze długo nam posłużyło. Z wiertarko-wkrętarką od renomowanego producenta możesz wiele oszczędzić. Zamiast kupować za każdym razem nowy mebel – po prostu dokręcasz śrubę. Z wkrętarkami ze sklepu Xtools.pl, to naprawdę proste i lekkie zajęcie. Kiedy zaś zaopatrzysz się w wiertarko-wkrętarkę korzyści z urządzenia będziesz mieć więcej. 

Wkrętarki sieciowe MAKITA w szerokim asortymencie

Wybierając nową wkrętarkę nie wystarczy skupić się na jej cenie, ale także na jakości. MAKITA, to znany producent elektronarzędzi bardzo różnego typu. Nie mogło zatem wśród nich zabraknąć poręcznej wkrętarki lub wiertarko-wkrętarki. Kiedy wybierzesz tę jedyną spośród nich, być może wreszcie przestaniesz wykręcać się od dawno zaplanowanych napraw. Te z niższej półki mogą nie wydawać się tak atrakcyjne, jednak wiertarko-wkrętarki sieciowe znanych producentów wręcz zachęcają do zakupu różnych modeli. Dzięki prostej, intuicyjnej obsłudze szybko rozkręcisz się w ich użytkowaniu. Te narzędzia są lekkie, ergonomiczne i atrakcyjne wizualnie. Ponadto często posiadają dodatkowe akcesoria umożliwiające odwieszenie ich na chwilę. To jak szybko pracują łatwo kontrolować za pomocą odpowiednich pokręteł. W zależności od potrzeb należy jednak dobrać odpowiedni model wkrętarki: inną wybierzemy podczas pracy z materiałami stosunkowo miękkimi i lekkimi, inną – kiedy wwiercamy się w solidne tworzywo, jeszcze inną do prac precyzyjnych w trudno dostępnych miejscach (np. wewnątrz mebli, przy półkach, zawiasach frontach i drzwiach meblowych). 

Wkrętarki sieciowe GRAPHITE

W poręczne walizki fabrycznie pakowane są także urządzenia marki GRAPHITE. Wszystkie wkrętarki i wiertarko-wkrętarki tej firmy wykonane z bardzo solidnych materiałów posiadają certyfikat CE, co oznacza, że są one zgodne z wytycznymi Unii Europejskiej. Oprócz możliwości kontrolowania prędkości pracy pozwalają na zablokowanie włącznika, dzięki czemu można pracować dłużej bez obaw o zmianę tempa pracy. GRAPHITE, czy MAKITA? Najlepiej zapoznać się z ich szczególnymi cechami przed podjęciem ostatecznej decyzji.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.