• Kategorie
  • Szukaj
  • WÓZKI

Szeroki wybór wózków transportowych znanych producentów do różnorodnych zastosowań

Wózek transportowy wydaje się być stosunkowo nieskomplikowanym urządzeniem. Gdy jednak przychodzi do wyboru odpowiedniego modelu może zakręcić się w głowie. Czasami jeden wózek wystarczy, jednak zwykle bywa, że trzeba skompletować całą ich flotę. To zadanie dla najlepszego stratega, który połączy wszystkie istotne elementy, takie jak: liczbę potrzebnych wózków oraz ich poszczególne parametry. Klasyczne wózki transportowe typu „młynarka” nie zastąpią przecież nieodzownych w każdym magazynie wózków paletowych. Gdzie indziej swoje miejsce odnajdzie zwykła taczka, a gdzie indziej – gospodarczy wózek na dwóch kółkach. Szeroki wybór wózków transportowych dostępny jest właśnie u nas. 

Wózki i wózeczki zasilane siłą ludzkich mięśni

Pełna oferta tego rodzaju urządzeń obejmująca niezwykły przekrój wózków do transportowania może zaskakiwać. Począwszy od jednokołowych taczek poprzez pionowe, dwukołowe i sprawdzone wózki transportowe, aż po te poziome na czterech kółkach. Zarówno surowce, z jakich są wykonane, jak i ich kolorystyka spełniają wszelkie wymogi przepisów związanych między innymi z  bezpieczeństwem i higieną pracy. Każdy szanujący się sklep stacjonarny oraz internetowy posiadający choćby niewielki magazyn nie obejdzie się bez młynarek i wózków paletowych. A swoje zastosowanie wysokiej jakości wózki znajdą także poza branżą handlową. 

Sprawdzone wózki transportowe do sklepu i do ogrodu

Solidne wózki transportowe naturalnie pełnią ogromną rolę w sklepowych magazynach. Jednak każdy kto posiada dom lub działkę, albo chociażby kawałek własnego ogródka, wie doskonale jak bardzo funkcjonalna jest taczka. Alternatywę dla tego jednokołowego praktycznego pojazdu stanowić mogą wózki gospodarcze. Już na pierwszy rzut oka prezentują się bardziej atrakcyjnie i jako bardziej stabilne. Szeroki wybór wózków transportowych znanych producentów pozwoli znaleźć sprzęt odpowiedni do przewiezienia każdego rodzaju ładunku – od cebulek kwiatów po kartony z artykułami papierniczymi, czy dostawę zakupów ze sklepu „na kółkach”. 

Gdy zaczynają się schody

Również transport większych partii towarów po schodach, który do niedawna mógł wydawać się niemal niemożliwy, staje się znacznie łatwiejszy. Składany wózek transportowy schodowy STANLEY dopasuje się do bardzo różnorodnych warunków, a przy tym – błyskawicznie składa się go i rozkłada. Jako urządzenie bardzo uniwersalne i wielofunkcyjne jest szczególnie godny polecenia. Ta sama marka oferuje również rozwiązanie skuteczne, kiedy schodów brak. A właściwie – kiedy brak jednego schodka. Dzięki stołkowi składanemu STANLEY szybciej i łatwiej rozładujemy jak i załadujemy swoje sprawdzone wózki transportowe. Jego nośność to aż sto pięćdziesiąt kilogramów, zatem niezależnie od postury i gabarytów użytkownika posłuży długi czas. Warto wypróbować różne modele wózków sklepowych. Nieustająca jazda na tym samym wózku nie zawsze przyniesie te najbardziej pożądane efekty. 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.